img

Webináře (nejen) pro rodiče

Nabídka webinářů zdarma

Odbor školství Městského úřadu Brandýs nad Labem-Stará Boleslav pokračuje v roce 2024 v cyklu webinářů (nejen) pro rodiče. Odborníci s letitou praxí hovoří o tématech, která jsou aktuální a důležitá zejména v rámci posílení rodičovských kompetencí.

Webináře jsou online a zcela zdarma. V průběhu online vysílaní je možné pokládat otázky, nebo diskutovat o tématu, které Vás zajímá přímo s odborníkem. 

Již proběhlo:

22. 5. 2024 - Závislost dětí na online světě. Klesající IQ u dětí - MUDr. Martin Jan Stránský

Nové století přináší nejdramatičtější změny pro lidstvo od jeho zrodu. Jedná se o nástup technologie, která vskutku funguje jako dvousečný meč. Technologicko-vědecké pokroky nám sice zlepšují život, jenže proměna do umělé formy komunikace doslova ničí a odbourává klíčové schopnosti mozku učit se a zvládat i základní sociální dovednosti. Stav je takový, že se mozek, převážně u dětí, mění před našima očima. Přijďte si poslechnout vědecky podložené výsledky nejnovějších výzkumů vč.  jejich dopadu na naši společnost a civilizaci, předané stručně a srozumitelně naším předním neurologem a současně i primářem na Yaleské univerzitě, MUDr. Martinem Janem Stránským.

 
Záznamy odvysílaných webinářů
 
 
 

ZPĚT NAHORU