img

Živý betlém 2022

ve středu 21. 12. na nádvoří zámku

Srdečně Vás zveme na vánoční vystoupení a na průvod.

Střední zemědělská škola v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi ve spolupráci s městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, pěveckým sborem ZŠ Na Výsluní a sborem profesionálních hasičů připravila letos již poosmé vánoční představení „ŽIVÝ BETLÉM“.

Rádi bychom Vás pozvali dne 21. prosince 2022 na nádvoří brandýského zámku. Již tradičně se můžete těšit na hraný biblický příběh v dobových kostýmech. Uslyšíte vánoční koledy, které zazpívá pěvecký sbor ZŠ Na Výsluní. Uvidíte živé ovce, poníka a dokonce velblouda. Také letos je připraveno překvapení v podobě létajícího anděla.

Srdečně zveme také školy a školky na průvod v kostýmech se zvířaty, který půjde v 9.30 hodin od budovy zemědělské školy a bude pokračovat přes Panskou zahradu, až na nádvoří zámku, kde bude následovat dopolední představení. Budeme rádi, když se k průvodu připojíte. (Průvod se připraví na dvoře školy a půjde ulicí Karla Šebora, dále ulicí Zápská a u sochy T. G. Masaryka projdeme bránou do Panské zahrady, kterou dojdeme na nádvoří zámku – doprava bude uzavřena).

Večerní představení začne v 17 hodin.

Těšíme se na viděnou!

 

 
 

ZPĚT NAHORU